rinnavähk 17.10.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere:Minul selline mure, kontrollides oma rindu, tundsin et mõlema rinna juures üleval pool, rinna väliskügedel avastasin muhud, mis on rohkem sellised piklikud. Mis need võiksid olla? Kas võib olla tegu vähiga?Olen 25 aastat vana.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Suure tõenäosusega on tegemist hormonaalsete muutustega, eriti siis, kui tarvitatae antibeebipille. Võivad olla healoomulised vesimoodustised-tsüstid, ülekaalulistel rasvmoodustised jpm. Kaebused ei ole vähile tüüpilised.
Selleks, et te asjatult ei muretseks, pöörduge omal soovil professionaalsesse rinnakliinikusse www.mammograaf.ee.
Rinnannäärmeid on parim kontrollida m tsükli 5.-15. päevani. Antibeebipillide tarvitajatel 7-tabletivabal päeval, veelgi parem enne uue tabletilehe alustamist peale 7-tabletivaba päeva.
Ise tasudes paluge 3 vastuse koopiat: teile endale, oma perearstile ja naistearstile.
G.Litter, naistearst.ee, hetkel Maarjamäelt