alaseljavalu 09.09.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere olen teist kuud lapseootel ja viimased viis päeva on olnud mul alaseljavalud. Kas see on normaalne või peaksin oma naistearsti poole pöörduma?Või mida teha ,et neid valusid leevendada?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Naistearsti poole peaksite ju nagunii pöörduma,seoses rasedusega arvelevõtmisega.Siis tehakse ka vajalikud analüüsid.Raseduse alguses on küll raskustunne alakõhus küllalt sage nähtus,aga iseravimise asemal soovitan siiski naistearsti konsultatsiooni.Edu soovides,Maie Väli