Menstruatsiooni tsükli häired 27.05.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere .Olen 39 aastane naine .On olnud häireid ja ei tea millest nüüd jälle häired .Rasedus ei saa olla ,aga millest ei tea

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kas mõtlete menstruatsiooni peetust?
Soovitused:
-märkige alati üles menstruatsioonide 1. päevad ja lugege m tsüklite pikkused
-kui m-n ei ole saabunud 35. päevaks, siis 36. päeva hommikusest uriinist tuleks teha rasedustest ja broneerida aeg naistearstile
-kui Te ei soovi enam rasestuda ja sünnitada, siis on võimalik munajuhade sterilisatsioon
-külastage 1x 2 aasta jooksul oma perearsti ja naistearsti
-külastage 2x aastas hambaarsti
G.Litter, www.naistearst.ee, Piritalt