kindlast soost lapse planeerimine 16.01.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Sooviks teada, kas see jutt vastab tõele, et ov esimestel päevadel on tüdruku saamis võimalus ja lõpu poole poisi. või on Teil teisi teooriaid. poiss olemas ja just tehtud ov lõpu päevadel ja proovikski nüüd tüdrukut saada.

Tänan

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Mul on kahju,aga teaduslikult see Teie versioon kinnitunud ei ole .Praktikas ka mitte.Edu soovides,Maie Väli