probleemid 09.01.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olen 50 aastane naine. Op oli kuu aega tagasi, siis võeti ära müoom koos emaka ja emaka kaelaga ning üks munasari. op oli lahtine. Üks munasari jäi alles. Nüüd aga on ilmnenud menupausi nähud või stress. Kuumad hood koos südame kloppimisega, masendus, unehäired, ärrituvus, ei taha midagi teha. Üldiselt on enesetunne väga sant. Kas peaks hakkama mingeid ravimeid võtma. Kõige hullem on, et ei saa öösel magada, iga kahe tunni tagant olen üleval. Või on hoopis depressioon

Kõike head soovides S

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud S.!
Oleme tõenäoliselt korduvalt kohtunud.
Ikka tüüpiline vastus, kui on kaebused, siis broneerige aeg vastuvõtule.
Võtke kaasa operatsiooni protokolli koopia ja patoloogilis-histoloogilise vastuse koopia.
Annan vastuvõtul täita tabeli, et selgitada kaebusi. Alati on võimalikud lisauuringud hormoonidele jm.
On olemas kaasaegne ravi. Kui sellest on vähe abi, siis hingearstid-psühhiaatrid oskavad lisada vajalikke ravimeid, et parandada elukvaliteeti.
G.Litter, www.naistearst.ee, Piritalt