Aitäh 30.10.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Ma väga tänan Teid vastuse eest. Mul on hea meel, et meil häid arste on, kes patsiendi mured ära kuulavad ja püüavad aidata. Ma tahtsin öelda veel, et ma pole kunagi suitsetanud.

Kõike ilusat Teile S

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud S.!
Tänan Teid tunnustuse eest!
See on kõikidele arstidele siin portaalis, kes patsienti nägemata ja uuurimata mõtlevad küsija muredele ja püüavad pakkuda probleemidele lahendusi.
Olete tubli, et pole suitsetanud, siis on Teie hemoglobiin 130 täiesti normis ning emaka müoom ei põhjusta aneemiat ehk kehvveresust ja see ei oleks ka lõikuse näidustuseks.
Andke minu töömeilile teada, millise otsuse tegite koos oma raviarstiga ja kas selgus valude põhjus, mis võib olla ka mitte günekoloogiline.
G.Litter, www.naistearst.ee, Maarjamäelt