hüpofüüs&Polütsüstilised munasarjad 29.10.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Ma ei oska kirjeldada õigete med. terminitega oma probleemi, loodan, et te saate minust aru. Pöördusin naistearsti juurde sellise probleemiga nagu menstruatsioonitsüklihäired, valulikud menstruatsioonid ja ebamäärased valud alakõhus. Ta tegi mulle ultraheli ja ütles, et mul on Polütsüstilised munasarjad. Ta ütles, et need ei vaja ravi, kuna ma tahan tulevikus last saada. Kuid minu probleem menstruatsiooniga läks hullemaks ning ma hakkasin ise internetis lugema sellest haigusest. Sealt leidsin sümptomeid: liigne karvakasv ja akne, menstruatsioonitsükli häired. Samuti meil on peres päritav kilpnäärme alatalituse probleem. Kuna on plaanis soetada teist last, oli kirjas et võib esineda raseduse katkemist ja viljatust.
Ma väga tahaksin teie juurde konsultatsioonile tulla, kuid elan Tallinnas, kas ma võiksin võtta perearsti käest mingi saatekirja, et teie juurde vastuvõtule saada?
Tänan, Veronika

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Veronika! Loomulikult võite tulla minu vastuvõtule.Kõige lihtsam on registreeruda vastuvõtule interneti teel.www.kliinikum.ee.Siis klõpsata "vastuvõtule registreerimine erialaarstile",günekoloog-endokrinoloog Maie Väli ja lisada,et kõige esimene aeg,mis vabaneb.Edu soovides,Maie Väli