neitsinaha taastamine 08.08.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tervist
kus Eestis teostatakse neitsinaha taastamise protseduuri, kui kindel on selle püsimine ja kui palju selline asi maksta võiks ?
aitäh

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Plastiline operatsioon Teie soovil on tasuline teenus.
Enne operatsiooni on vajalikud mitmed (tasulised) uuringud naistearstil.
Siis on võimalik anda saatekiri Erahaiglasse.
Võite ka ise pöörduda dr.Peeter Peil Erahaigla Fertilitas, registratuur 6059600.
Ei saa aru, mida mõtlete püsimise all.
Tasu kohta saate täpse info www.fertilitas.ee.
G.Litter
www.naistearst.ee