pco 25.06.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul avastati polütsüstilised munasarjad (3 kuud jäid päevad ära). Soov oleks varsti rasestuda. Arst kirjutas päevade esilekutsumiseks duphastoni, võtsin 8 tabl. ära ja siis sain hormooni vastused ,kus öeldi et meeshormoone üle normi, samal päeval kirjutas arst Estrofemi (21 päeva Estr. ja 14-21 päeva duphastoni juurde võtta) , aga nüüd olen 2 päeva estrofemi võtnud ja hakkasid päevad. KAS ma pean kuuri lõpuni tegema?:( ei oska kuidagi edasi käituda (oma arst on puhkusel)

Ettetänades K. 25.a

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Tehke 5 päeva vaheaeg,siis m.tsükli 5-21 päevani võtke Estrofemi ja 14-21 päevani lisage juurde duphastoni.Edu soovides,Maie Väli