sooviks teada 17.05.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mis on viga kui valgevoolus on tükkis, esineb väikest veritsust ja pissil käimine on valulik?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
kirjelduse järgi on raske diagnosoi panna. Selge on see ,et teil on põletik sugu-ja kuseteedes. Võimalik, et tegemist on seenpõletikuga. Soovitan pöörduda naistearsti poole analüüsideks ja ühtlasi anda ka uriini analüüs. Esialgu soovitan kaebuste leevendamiseks kasutada Clotrimazol salvi, mida saab osta ilma retseptita.