Nova rõng 19.01.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Ma just 1st jaanuarist hakkasin kasutama Nova Ringi ja ma panin tähele ,et mul hakkas tulema imelik vedelik ebameeldiva lõhnaga ja väike veritsus kas või punast või isegi pruuni värvi.Ei mingeid valud ma üldse ei tunne..kas see tähendab ,et see Nuvarõngas ei sobi mulle ja kas ma pean arsti poole pöörduma?sest 21el jaanuaril ma pean seda juba välja tõstma.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Paaril esimesel kuul võib tõepoolest esineda kerge nn.läbimurdeveritsus,mis peaks järgmistel kuudel kaduma.Kui Teie vaevused kestavad aga edasi,rääkige sellest oma günekoloogile.Edu soovides,Maie Väli