Kui pikad on op-i järjekorrad 12.12.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen aastase IVF beebi ema. Pärast keisrilõiget on mensesed kinni jäänud ainult kasutades dezamino-okstocinsi või Jeanine tablette. Jeaninet olen võtnud 7kuud kuni uue IVF-ini. Novembris 2006 soovisingi IVF-i teha dr Sõritsa juures. Gonali süstimise 8-ndal päeval (tsükli 9-ndal päeval) lõpetas arst ravi, sest oli vähene verejooks. Arsti sõnul olnuks siirdamine mõttetu. Ning op-i soovitas ta ka, temal selles praktika puudvat. IVF-i ravimid lõpetasin 8.dets. Verejooksu peatamiseks määras arst Dezamino-oksitocini tabletid.
Sain Teie juurde aja konsultatsiooniks 18. jaan. Kui pikad on op-i järjekorrad? Mure seetõttu, et tahaks võimalikult ruttu uut IVF-i ette võtta. Vanust varsti 37 aastat.
Ette tänades,
K.H.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Võtan ka Elitees vastu, saate sinna kiiremini.Operatsiooni ajad on Tartu Naistekliinikus veebruaris.dr Kadastik