RASEDUS 13.11.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

TERE! OLEN 31-AASTANE.4-AASTAT TAGASI OLI MUL EMAKAVÄLINE RASEDUS,MILLE TAGAJÄRJEL LÕIGATI ÄRA VASAKPOOLNE MUNAJUHA. KA PAREMAL POOLSEL MUNAJUHAL OLI OLNUD LIITED MIS OPERATSIOONI KÄIGUS LAHTI LÕIGATI.NÜÜD OLEKS MUL SOOV HAKATA ENNAST UURIDA LASTA, ON LIITED TAGASI TULNUD VÕI EI OLE JNE.SOOVIKSIN

JÄÄDA RASEDAKS. KUNAGI OLNUD KA SELLINE KES KERGELT JÄÄKS RASEDAKS,OMETI MIDAGI ERITI ÄRA HOIDNUD EI OLE.OMETI ON MUL JUBA PRAEGU SELLINE TUNNE,ET RASEDUS EI ÕNNESTUGI MUL.MIKS TEILE KIRJUTASIN-EI TEA MILLEST ALUSTAMA PEAKSIN,ON ÄKKI SELLINE NAISTEARST TALLINNAS OLEMAS KES TEGELEBKI SELLISTE NAISTEGA KELLEL PROBLEEMID?MINU ARST OLI MUIDU ÕISMÄEL DR.VÄHI(VÄGA NORMAALNE ARST)AGA TA LÄKS ÕISMÄELT ÄRA JA TEATE,PEALE OPERATSIOONI, 4-AASTAT TAGASI,POLEGI MA ARSTI JUURES KÄINUD,POLE VAJADUST OLNUD.

ÄKKI OSKATE NÕU ANDA? TÄNAN!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere !

Otsustage, kas soovite sünnitada? Kui soovite, elate regulaarset suguelu ei hoidu ja ei rasestu poole aasta jooksul, on tark alustada uuringuid. Täna on olukord erinev, kui 4 aastat tagasi. Ei oleks õige rasedust planeerida kaugesse tulevikku Teie eelnevate probleemide ja ka vanuse tõttu.

Kõik professionaalsed naistearstid tegelevad naiste probleemidega. Ambulatoorsete uuringute järgselt suunatakse näidustusel kõrgema etapi (haigla) uuringutele.

Dr.Vähi töötab Lasnamäe tervisekeskuses. Kindlasti aitab ta Teid heameelega.

Tegutsege, helistage arstile, alustage juba täna oma plaanide elluviimisega!

Te ju teate, et kord aastas peaks ka siis külastama naistearsti kui kaebusi pole.

Edu soovides, G.Litter

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Rasedus

Kas on võimalik rasedaks jääda kui ma ei saa orgasmi.Ise olen 21a.

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Jah,see on tõesti võimalik,muidu oleks inimkond juba välja surnud.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi