imelik veri 06.03.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 30a,3 lapse ema,noorim 4 a.Viimased menstruatsioonid on olnud imeliku veniva verega,samuti on voolus veniv ja klimpjas.Muid vaevusi ei ole.Ei suuremaid valusid,kui tavaliselt päevadega,ei vaheveritsusi ega muud.Kas peaksin kohe arstile pöörduma või pole see midagi ebatavalist?Varem olen ravi saanud raseduse ajal ureaplasmale ja ka seene vastu.Oma perearst kirjutas nüüd igaks juhuks klotrimasooli,kuid sellest polnud mingit kasu. Tänan kui leiate aega vastata! Lugupidamisega,Lily.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Soovitaks minna arstile ja teha vastavad analüüsid. Välja peaks lülitama põletiku eelkõige. Dr kadastik