Klimadynon 26.01.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Olen 54a.Kolm aastat tagasi eemaldatud emaka, munasarjad(vähieelne seisund)Peale seda kasutasin Premarini tänaseni.Kaks nädalat tagasi perearst avastas ,et kõrge vererõhk 145/90-100.Võtsin günekoloogiga ühendust soovitas lõpetada ravi HAR-ga ja proovida Klimadynoniga.Kodus infolehelt ja ajakirjast Tervis lugedes avastasin,et Klimadynon mõjutab ajukeskuse kaudu munasarjade talitlust.Siit küsimus,kuna mul munasarjad puuduvad kas see rohi minu vaevustele toob leevendust, unetus kuumahood.Palun soovitage midagi looduslikku. Ivi

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Kõige looduslikum ravim ongi Klimodynon ( tsimitsifuuga juurte kuivekstrakt ),mis suure tõenäosusega Teie vaevustele leevendust ei too.Kui Teil on munasarjad eemaldatud,siis ei saa neid ju ka stimuleerida.Soovitaksin ikkagi jätkata östrogeenraviga,ei usu,et vererõhu tõus on tingitud Premarinist.Aga on ju võimalus kasutada ka teist östrogeenide manustamisviisi,milleks on nahale kleebitavad plaastid.Konsulteerige oma günekoloogiga ja paluge välja kirjutadaClimara transdermaalsed plaastrid.Climara plaaster on valmistatud nii,et ta tagab imendunise 7 päeva jooksul,püsides samaaegselt hästi nahal.Edu soovides,Maie Väli