klotrimasool 16.05.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lp.dr. Galina Litter

Nädalavahetusel tundsin, et tekkimas on tupeseen. Kodus oli olemas Canifug
Cremolum 100 Kombi, aga ainult kreem, tupeküünlad olid otsas. Kandsin kreemi välissuguorganitele, aga ka tuppe-ja nii kolm õhtut. Kas kreemi tohib kasutada ainult välispidiselt nagu pärast!? rumala inimesena lugesin? Kas tegin nüüd midagi väga valesti ja mis tagajärjed on kreemi seespidiselt kasutamisel, kui üldse on?
Enestunne kehvemaks küll ei läinud.

Lugupidamisega,
38a. 3 lapse ema

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Ravimit Canifug võib kasutada tuppe nii kreemina kui ka tupekuulikestena, toimeaine on sama. Tupekuulikesi on lihtsalt mugavam tuppe viia.
Kreemi on mugavam määrida välisgenitaalidele , ka partneril.
Kui kaebused mööduvad, oletegi edukalt hakkama saanud.
Kui kaebused jäävad püsima või korduvad, vajaksite naistearsti konsultatsiooni ka teiste tupepõletike suhtes.
G.Litter
www.naistearst.ee