menstruatsioonitsykli häired 10.05.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

selline kysimus et ma söön rasedusvastaseid tablette,aga kaks viimast päeva on valgevoolus muutunud tumedamaks,löhna eristust ei ole,mul on kindel partner ja köik on korras,kas see töesti on stressist vöi muredest?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!Rasestumisvastased tabletid võivad mõnikord (tavaliselt enne oodatavat menstruatsiooni) põhjustada pruunikat voolust,mis ei tähenda midagi halba.Ka võib mõnikord menstruatsiooni ajal vereeritus olla väga vähene ja pruunika alatooniga.Kui see kordub mitu m.tsüklit järjest,siis peaks pöörduma oma günekoloogi poole.Võib olla on vaja preparaati vahetada.Edu soovides,Maie Väli

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

munasarja tsüstid ja mensturatsioontsükli häired

Tere! Olen 43 a. naine ja tarvitan reumatodartriidi raviks juba üle 3 aasta päevas 8 mg medrooli. Kas on omavahel seotud medrooli ravi ja munasarja tsüstid pluss emaka limaskesta vohamine.

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Päevane Medrooli annus on piisavalt suur,et pärssida ovulatsiooni ja seetõttu võivad ka nimetatud häired sellest tingitud olla.Edu soovides,Maie Väli

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi