Nuvaringi säilimisaeg. 27.01.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mõtlen ja arvutan juba ette. Kas tohib Nuvaringi tuppe panna 28.märtsil 2005 kui selle säilimisajaks on märgitud 04.2005. Ei saa aru, kas see tähendab, et terve aprillikuu on ta kasutamiskõlblik, või ainult 1.aprillini. Tänan Teid nõu eest!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. See kehtib kogu aprilli kuu kohta.Seega võite panna. Dr Kadastik