Diane35 23.01.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 22a,käisin günekoologi juures ja ta ütles et mul on meeste hormoon natuke kõrge kui peab olema ja selle pärast nahale tulevad mingeid vistrikud,nüüd kasutan Diane35 (2 kuu) peaks kasutama neid 3-4 kuud,tahaks küsida kas tohin suitsetada ja kui palju,või üldse ei tohi?
Siiamaani pole erilisi paranemise märke Diane35 kasutamisest olnud.Kui tõhus ravim see üldse on?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! See on väga tõhus ravim näonaha parandamiseks akne korral.Samas on see ravim ka kõige suurema hormoonisisaldusega ja seetõttu soovitaksin ma Teil üldse suitsetamisest loobuda.Väiksema hormoonisisaldusega on JEANINE.Konsulteerige oma arstiga.Võib olla vahetaks preparaati.Edu soovides,Maie Väli