mure 10.09.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kasutan tablette Femoden juba kolm aastat. Aasta aega on eritunud tablettide võtmise teisel nädalal määriv voolus. Sellel kuul oli vooluse hulk tunduvalt suurem ja värvuselt enam mitte pruunikas vaid helepunane ja kestis poolteist nädalat. Kuna arsti juurde on suured järjekorrad ja viimased külastused olid niivõrd ebvaameeldivad, et ei tahaks mitte enam selle "vana" vooluse jutuga minna, siis kas peaksin pöörduma kiiremas korras valvegünekoloogi poole? Millega on tegemist? Ja kas Teie vastuvõtule on võimalik pöörduda?



Lugupidamisega murelik (20a.).

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere 20.a. murelik !

Arvan, kui aasta jooksul on olnud tsükliväline veresegune voolus, tuleks tablette vahetada teistsuguse koostisega tablettide vastu. Selline ebamugavus peaks kaduma ~3 kuu jooksul.

Loodan siiski, et Te ei vaja valvegünekoloogi.

(teadmiseks: valvegünekoloogi poole peaks pöörduma kõrge palaviku- 38,5 ja enama puhul, verejooksu puhul -see on üks tampoon või üks side tunnis üle 3 tunni, süveneva väljakannatamatu valuvaigistitele allumatu alakõhuvalu puhul)



-tuleks välistada sugulisel teel levivad infektsioonid (vajalikud on analüüsid)

-vajalik on vereanalüüs - verekaotuse ja põletiku täpsustamiseks



Ootan Teid vastuvõtule. Telefon 6052 739.

Lugupidamisega,

Galina Litter

naistearst





Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

menstruatsiooni mure

Sooviksin teada kas midagi on valesti ja kelle poole pöörduda kui mul on järgmine mure: nimelt on asi selles, et umbes viimase poole aasta jooksul on menstruatsiooni ajal olnud veri (tume) pruun, ja viimastel ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Reserveerige plaaniline aeg naistearstile.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi