Vererohke mens 12.10.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 31 a, laps kohe9a saamas.Menses alati väga vähese verega ja valutu aga nüüd viimasel ajal u 6 kuud lugu hoopis vastupidine.Valutab nii köht kui selg, alt upputab ja veri on klimpis.Millest selline muutus?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!Peaksite kindlasti pöörduma günekoloogi poole kontrollimaks,ega ei ole emakas suurenenud ( adenomüoos,müoomisõlmed)?oletades,et Teil spiraali emakas ei ole.Edu soovides,Maie Väli