peale imetamist 29.09.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Olen 26a naisterahvas. Lõpetasin lapse imetamise peaaegu aasta tagasi novembris. Siiamaani tuleb rinnanibu kergelt pigistades sealt mingit pool-läbipaistvat vedelikku. Kas see on normaalne? Kas tuleks midagi ettevõtta? Ettetänades.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! See on täiesti normaalne ilming ja ette ei ole vaja midagi võtta.Mida harvem Te rinnanibusid pigistate,seda vähemaks jääb sekreedi hulk.Edu soovides,Maie Väli