LUGEDES TEIE VEEBILEHTE 16.09.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

TEI VEEBILEHTE LUGEDES: Andropausist...erektsioonihäiretest üle 40 -aastastel meestel jäi meelde üks lause...erektsiooni saamiseks vajavad mehed järk-järgult tugevamaid stiimuleid... Seega on üsna sagedane, kui mees süüdistades naist, et see teda enam ei suuda rahuldada, lähebki nooremat ja erutavamat seksuaalpartnerit otsima. Tark naine püüab olukorda ennetada.Kuidas? Kui mees ei viitsi seksoloogi juurde tulla ja sekspoodides müüdavad abivahendid on tema jaoks pigem vastikusttekitavad vahendid kui abivahendid....

AS Feryiltas teostab küll tupesiseseid korrigeerimioperatsioone kuid kuna mehed teadupoolest "armastavad silmadega", siis on oluline hoopiski see, mida mees voodis NÄEB.Kui mees näeb pehmet ja pisut lotendavat hallinevate karvadega häbemekinku ,meenutades aega, kui naisukesel oli n.ö mätasv...t..mille nägemine ainuüksi tekitas tugeva erutustunde...siis...jah... ongi tnne, et algavas impotentsuses on n.ö. süüdi ainul vananev naine....

Kust leiab abi väliste suguelundite korrigeerimiseks või siis täitesüstide tegemiseks. REMODELLATIO CUM INJECTIONEM .
Vanaeva näo, rindade korrigeerimist peetakse normaalseks nähtuseks. Mehe peenise suurendamist peetakse iseenesestmõistetavaks... Miks aga pole mitte kusagilt lugeda seda, mia annaks puht füüsiliselt ära teha naise suguelundite n.ö värskenamiseks.
Kuna sain juba fertilitases oma probleemiga naerualuseks, siis üritan siin sama küsida.
Ette tänades!
Lugupidamisega klient, kes avastas ehk lausa viimasel hetkel Teie lehe siin, internetis.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

TERE. Saann aru teie suurest murest. Tupe korrigeerivaid operatsioone on võimalik ja vajalik teha kui on tegemist tupeseinte allvajega või lihtsalt lõtvusega. Tupe sissekäiku saab tihendada lahkliha ülestõstmisega teatud kirurgilise operatsiooni teel. On võimalikud ka operatsioonid häbememokkadel. Nimelt neid vähendada kui need on suured või ebasümmeetrilised. Täitesüste ei tehta selles piirkonnas. DR Kadastik