Põiepõletik 11.08.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Minu mureks on peale vahekorda tekkiv põiepõletik.Õigemini valulikkus suguelundite piirkonnas ja sage urineerimine,mis möödub ca tunni aja jooksul.Kuna uriinis leiti mikroobe,siis raviti kui põiepõletikku.See ka aitas.Kuid niipea,kui olen vahekorras,tuleb vana probleem tagasi.Kas tegu on ikka põiepõletikuga või on põhjus milleski muus?Ette tänades.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Soovitan pöörduda günekoloogi poole,kes võtaks külvi Mycoplasma hominisele ja Ureaolasma urealytikumile.Soovitaks kontrollida ka partnerit ja proovige mõned korrad olla vahekorras ,kasutades kondoomi.Kas ka siis tekivad nimetatud kaebused?