emaka limaskesta põletik 01.03.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, oelge palun, kui tosiselt peaks votma emaka limaskesta poletikku(dysplasi), kas sellega on suur toenaolisus rasedaks mitte jaamine? Voi on see vaga kergesti ravitav. Ette tanades Marge

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Marge!
Tegemist on düsplaasiaga.
Kas düsplaasia on Teil emakakaelal või nagu ütlete emakaõõne limaskestal?
Mõlemad vajavad jälgimist ja onkoloogilist valvsust.
Rasedaks jäämine reeglina on võimalik.
Kui diagnoos on selge, on ravi võimalik.
Naistearst G.Litter