liiga väikesed 01.03.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere! olen 16 a neiu, kuid olen kurb enda liiga väikeste rindade üle. Kas peale mitmekordsete vaheseintega rinnahoidjate on veel võimalusi neid suuremaks muuta? Kunagi kuulsin et organismis võib olla on liiga vähe- võin nüüd valetada, sest ei mäleta,,, hormoone,,,? kas ei ole võimalik kasutada mingeid ravimeid? palun abi,,,

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Võib olla on Teil liiga väike kehakaal ja seetõttu ei ole ka rindadel rasvapolstrit?Ühtegi naissuguhormooni,mis ainult rindasid kasvataks kahjuks ei ole.Kui väga väikesed on,tuleb vist edaspidi kasutada plastilise kirurgia abi.Aga Te olete veel liiga noor,et niisuguseid mõtteid mõlgutada.Ootame veel! Edu soovides,Maie Väli