abort või sünnitus 26.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus et kui ma olen juba oma arsti juures ära käinud ja teatanud et soovin teha aborti.Arst kirjutas mulle välja juba saatekirja haiglasse, kus seda tehakse ja ka retsepti rhesonativi ostmiseks.Ise kirjutasin alla paberile , millega nõustusin abordi tegemiseks.Kuid otsustasin ise siiski mitte aborti teha.Mis saab sellisel juhul? Mida võib arvata arst sellisest otsusest ja mis saab sellest retseptist ja abordiga nõustumise paberist?
Ette tänades K.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud K.!
Olete tubli ja rõõmustate arste ja kindlasti iseennast oma uue otsusega.
1. Te ei lähe haiglasse abordioperatsioonile.
2. Registreerite end plaanilisele vasrtuvõtule ja teatate soovist sünnitada (analüüse ja uuringuid on juurde vaja)
3. Arst on konsultant Teie kõikides otsustes.
4. Rhesonatiivi Te ei pea ostma, see kuulub sünnituse komplekshinna hulka.
Soovin edu.