Tupe korrigeerimine. 25.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 41 aastane. Tunnen huvi, et kas on võimalik korrigeerida tuppe. Tundub, et tupe elastsus on jäänud väiksemaks ja tupp on suurem. On olnud 1 sünnitus. Partner on ligi 20 aastat olnud sama.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Kindlasti on võimalik. Pean teid enne muidugi nägema , siis saaan teile ka täpselt selgitada. Dr Kadastik