mure 24.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

selline asi, et tegin 12 dets aborti. tahtsin hakata võtma logesti pille, aga ptsustasin oodata. nüüd hakkasin veebruaris võtma neid, esimesest päevast alates. päevad on kestnud juba pea 3 nädalat, vereeritus pole ära lõppenud. kas asi võib olla tableti kõrvaltoimest või on see seotud abordiga. jaanuaris kestsid päevad pea 2 nädalat, siis jäid järgi. mida teha, kas peaxin võtma teisi tablete.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ilmselt peaksite võtma teisi pille pisut suurema hormoonisisaldusega.Edu soovides,Maie Väli

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

menstruatsiooni mure

Sooviksin teada kas midagi on valesti ja kelle poole pöörduda kui mul on järgmine mure: nimelt on asi selles, et umbes viimase poole aasta jooksul on menstruatsiooni ajal olnud veri (tume) pruun, ja viimastel ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Reserveerige plaaniline aeg naistearstile.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi