millest ometi? 22.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Ter lgp Doktor!
Arst kirjutas mulle välja tupe kaudu manustatava rohu (mingi k tähega algas), et ravida tupeseent. Ravist on nüüd möödas 2 nädalat. Tundus, et kõik on korras. Nädal tagasi hakkas mul mingit veretaolist eritist tupest tulema kuigi päevadeni on veel aega .Tarvitan Novinetty, kas äkki sellest?(olen tarvitanud 3-4 aastat). Pealegi on suguühe valulik. Kas äkki sellst, et me pole partneriga tupeseene tõttu kuu aega vahekorras olnud? Ars tegi analüüsid ja väitis kõik korras olevat. Milles võib asi siis olla?
Tekkis ka küsimus, et kas on võimalik, et naise tupp jääb nagu väiksemaks, kui pole kaua aega vahekorras oledud?
Suur tänu ette
Maris

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Maris!
1) antibeebipillidest võib olla veritsus, lisaks ka tupepõletikust
2) valulikkus on eelkõige põletiku tunnus
3) tupp ei jää väiksemaks ja on väga venimisvõimeline lapse sünnitamiseks

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

rinnad

Rinnanibud on hellad ja valulikud, millest võib see tingitud olla? millise arsti juurde peaks sellise probleemiga pöörduma?

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Alustage naistearstist. Eelnevalt on vajalik günekoloogiline kontroll. Oluline on teada viimase menstruatsiooni 1. päeva.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi