akne ravi vs libiido 21.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas on olemas akne vastu toimivaid tablette, mis samal ajal ei alandaks libiidot? Tarvitasin akne vastu Diane 35 tablette ja seksihuvi muutus olematuks... Ilma tablettideta jällegi tekib akne, mis paiksele ravile hästi ei allu.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Võiksite kaaluda koos raviarstiga asendada Diane 35 Jeaninega. Jeaninel on samuti väga hea aknet allasuruv toime, samas libido pärssumine ei ole nii tugev.
Tervitades Aire Sekavin