rinnad valusad 20.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
imetan oma last juba 3. kuud, kuid viimasel ajal lööb rindu mingi imelik valu, justkui keegi torgiks nõeltega või nagu elektrilöök käiks läbi, paremini seda kirjeldad ei oska. Mingeid tükke rinnas pole. Tahaksin teada, kas see on imetamise ajal normaalne või peaksin kontsulteerima arstiga? Vabandan kui küsimus läks valele arstile.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Kui teil on sellised kaebused, sis võiks teha ridade ultraheli, enne võiks siiski pöörduda günekologi poole. Dr Kadastik