ments.tsükli häire 18.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

2002 a.aprillis sündis mul laps, sellest ajast alates olen tarvitanud micro 30. Peale rinnaga toitmist oli tsükkel korrapärane. Põen reumatoidartriiti ja võtan ka Medrol tablette. Nüüd viimasel kuul oli määrimine 19 päeva tagant. Kas on karta, et kuskil naiste organites on mõni põletik? Või võib seda põhjustada ka hormoontablettide võtmine? Kuni eelmise kuuni oli tsükkel korras.

Ette tänades
Viktoria

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Suure tõenäosusega on tekkinud ebakorrapärase veritsuse põhjuseks minipillid Micro 30. Võrreldes kombineeritud pillidega on nendega tõepoolest sagedamini ebaregulaarseid vereeritusi. Võiks edaspidi mõelda spiraali kui võimaliku efektiivse rasestumisvastase vahendi peale. Pidage nõu oma arstiga.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Tsükli häire

Tere.Mul on selline mure.Mu eelmine rasedus katkes märtsis 15-dal nädalal.Vahepeal on olnud kolmed päevad 21-25 päevase vahega.Viimased päevad olid 16.mai.Täna on tsükli 32 päev ning päevi ei ole veel ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
1. Tuleb reserveerida aeg naistearsti vastuvõtule
2. Rasedustest tuleb korrata alates 36. menstruaaltsükli päevast
3. Raseduse või m.tsükli häire olemasolu saab täpsustada ...

Loe edasi

ANTIBIOOTIKUMID

LUGUPEETUD DOKTOR.Möni nädal tagasi määrti mulle yli tugev antibiootikumi kuur seoses körvadega. nagu ma arsti juures esimese systi kätte sai algas metsik sellise tumeda vere jooks . kuigi mul olid päevad ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere, K ! Ühekordse menstruatsioonitsükli häire korral ei ole muretsemiseks põhjust. Üldhaigused võivad esile kutsuda hüpotalamuse talitluse häire ja sedakaudu anovulatsiooni.Tegemist on füsioloogilise ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi