väga äkiline valu mensi ajal 17.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas on normaalne, et menstruatsiooni ajal lööb pärasoole piirkonda aeg-ajal äkiliselt tugev valu? Valus on ka mõnikord sel perioonil kakamine - peab rahulikult ootama, ei saa ise kõhulihaseid pingutades pressida. PS. Olen 25 a., tsükkel on regulaarne, muid valusid eriti ei esine sel ajal, mõnikord on päev enne seljavalud.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Päris normaalne see ei ole.Võib olla kahtlus endometrioosile.Rääkige sellest probleemist oma günekoloogiga.Edu soovides,Maie Väli