Kuhu nad jäid? 16.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen mures oma tütre pärast.Ta saab suvel 17aastaseks,kuid päevad pole veel alanud.Minul ja minu vanemal tütrel algas kõik 16aastaselt.Kas ta peaks arsti poole pöörduma? eiusu et ta läheks, ta on meeletult häbelik.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere!Kui tütar on normaalse kehakaaluga ja teisesed sootunnused normaalselt välja arenenud,peaks ikka pöörduma günekoloogi poole. Edu soovides,Maie Väli