On see rohust? 11.07.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Hakkasin kasutama agnucastoni. Nüüd pidevalt kergelt määrib. On see sellest rohust? Kas peaksin neist tablettidest loobuma? Mul on ka spiraal. Tänan!

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Kui määriv eritus ilmus peale Agnucastoni kasutamist, on võimalik ,et määrimine on põhjustatud sellest ravimist. Samas võib määrimine olla põhjustatud ka emakasisese vahendi nihkumisest või põletikust. Pöörduge naistearsti poole, et selgitada tsüklihäire põhjus.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

tumenenud nahk

Tere! avastasin, et mul on kannikate vahel nahk palju tumedam. kui need niiöelda lahku tõmmata on see väga hästi näha, kogu see piirkond, kus kannikad kokku käivad, ülevalt allasaadik (paari cm ulatuses ...

Ülle Kadastik

Vastas dr Ülle Kadastik

Tere. See on naha pigmentatsioon ja see on normaalne ja erinevatel inimestel on see erineva intensiivsusega. dr Kadastik

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi