Hormoontabletid "Valette" 13.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, dr. Väli.
Olen 25 a ning kavatsen järgmisest tsüklist hakata kasutama antibeebipille. Arst kirjutas mulle pillid "Valette", kuna mul on viimase aasta jooksul probleeme ka näonahaga. Küsimus selline, et kas neid pille ka Eestis müüakse (viibin praegu välismaal, kuid sügisel tagasi tuleks tahaks kindel olla, et saan neid tablette ka kohapeal osta). Sellel foorumis ei leidnud otsingust ühtki nende kohta esitatud küsimust, sellest mul ka see küsimus tekkis.
Või kui ei ole, siis kas Diane 35 on sarnase mõjuga?
Tänud ette!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Eestis on olemas need tabletid Loette nime all ,täpselt sama toimega.Diane-35 sarnase mõjuga,ainult madalama hormoonisisaldusega on tabletid Jeanine.Nii et küll me Teile ka Eestist pillid leiame.Edu soovides,Maie Väli