menopausile üleminek 13.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas on loogiline et vereeritus menopausile üleminekul on kestnud juba 2 kuud ja üsna tugevalt? Igasugused muud nähud (valud, vaevused, torked jne) puuduvad. Olen 51 aastane. Olen sellel teemal kuulnud erinevaid jutukesi rahva hulgast

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

TERE KUI teil vereeritus kestnud nii kaua, siis see ei ole normaalne. Kindlasti peate pöörduma naistearstile. DR Kadastik