Günekologi juures käik 11.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas on soovitatav käia günekoloogi juures kontrollis ka siis kui erilisi kaebusi ei ole? No nii igaks juhuks. Olen 17 ja ei ole kunagi käinud veel.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Esimest korda on soovitav külastada naistearsti siis, kui on alustatud suguelu(või planeeritakse seda) ja soovitakse nõuandeid rasestumisvastaste vahendite kohta. Soovitan siis pöörduda Noorte Kabinetti, kus võtavad vastu nõustajad ja günekoloogid. Noorte Kabinettide töö kohta leiab infot internetist.