ebamugav tunne 09.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere,

järgmine probleem: vahekorra ajal teatud poosides on tunne nagu rõhuks väga põie peale, kuigi enne olen wc-s käinud, selline ebamugavustunne. põiepõletik ei tohiks olla, kuna muidu kaebused puuduvad. eriti annab tunda poosides, kui peenis väga sügavale läheb. diagnoositud ka emakakaela haavand.
olen 22. aastane, vahekorras olnud u. pool aastat

ette tänades,

t.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Soovitan vahekorras olles valida asend , milles ebamugavustunded puuduvad.
Tervitades Aire Sekavin