Kus asutuses asute täpsemalt 02.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mina jälle see kartlik tüdruk.Kui tulen teie vastuvõtule,mida peksin sellest ennem teadma ja mida kaasa võtta

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Töötan Maarjamõisa polikliinikus ,Puusepa tn 1a,Tartu kab.1161Saatekirja ei ole vaja,aga registreerige eelnevalt vastuvõtule ,tel.7319100
Esmaspäeva hommikul k.8-12 võtan vastu Tähe erakliinikus,Tähe tn 95,Tartu,tel.7348145
Kolmapäeva hommikul k.8-11 võtan vastu Elite kliinikus,Sangla 63,Tartu,tel.7409930
Kaasa eiole vaja midagi võtta.Maie Väli