Tere 31.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Sooviksin teada , kas parast seksuaalakti sperma valjavool tupest on normaalne, kas sperma valjavool voib olla probleemiks, kui soovid rasestuda?

Ette tanades N

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud N.!
Rasestumiseks on vajalik vaid 1 spermatosoid miljonitest ja vajalikud tingimused: tupe normaalne pH 3,5 - 4,5, põletike puudumine tupes, emakakaelal, spermas jm.
Hingerahu huvides võite ju padja asetada tuharate alla.