Väike mure 29.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!!Mul on selline mure et juba pikemat aega on alakõhus ja paremal pool õrn valu.Niisama ei valuta üldse,kuid kui end vahest kuidagi liigutan annab tunda,ka katsudes on veidi valus.Samuti valutavad mul juba mitmendat päeva jalalihased ja ka selg natuke!Kas need 2 asja võixid olla seaotud!!Kas tegemist võib olla munasarja põletikuga või äkki hoopis pimesoolega!!Rasedus ei usu et on,aga kas olex võimalik et raseduse puhul(algstaadiumis valutaxid jalalihased ja selg tugevalt)!palun vastake kõikidele küsimustele kui saate,mulle olex see oluline!!
Ette tänades Liina

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Liina! Palun pöörduge nende vaevustega oma perearsti poole.Tõenäoliselt ei ole Teil tegemist munasarjapõletiku ega ka pimesoolepõletikuga.Edu soovides,Maie Väli