Zen-žen, kaselehe tbl-d ja pillid. 28.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Kas rasedusvastaste tablettide võtmise ajal võib tarvitada kaselehe tablette, et vältida vee pidama jäämist organismi, või pole mõtet, st., et see nii kui nii ei toimi? Kas žen-ženni tablette võib vabalt kasutada koos pillidega? Tänan väga!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Võib kasutada nii žen-ženni kui ka kaselehe tablette. Kas viimastega ka soovitavat efekti saab, on küsitav. Kahjuks pole olnud nendega mingit kogemust.