Mükoplasma jms 27.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lp doktor. Juba kolmandat aastat järjest leiab arst mul kontrollis mingisuguse põletiku ja määrab ravi nii mulle kui mehele. Olen terveks ravitud, aasta pärast on umbes sama. Praegu sain Dalacin nimelise rohu, mehele tabletid. Mõningane voolus on, muid kaebusi pole.
Mu küsimus on: kas see põletik tekib iseenesest? Mind kurvastab rohkem kui põletik ise see, et arst näib arvavat, et meil on "keegi kolmas", kes nakatab. Aga see ei ole tõsi ja siia meie tarkus lõpeb.
Tervitades Jane (40)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Jane!
Tõenäoliselt on tegemist bakteriaalse vaginoosiga.
Saate lugeda informatsiooni esilehel e-raamatus sugulisel teel levivad haigused.
Kui BV kordub üle 1 korra kvartalis, peab ravima ka partnerit pikema tulemuse nimel.
Oma eraelu tunnete kõige paremini Teie ja Teie mees.