Logestist 26.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere!
olen kasutanud ca 6 kuud logestit. nüüd soovin järgmiseid päevi vahele jätta või edasi lükata. kuidas peaksin käituma? kas võtma uue paki esimese lõppedes ja alles peale seda võin päevi ootama jääda?! kuidas taoline kahe paki järjest söömine organismile mõjub? mida see endaga kaasa võib tuua (kas probleeme esineb)?

tänan
Kadri

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Kadri! Menstruatsiooni lükatakse edasi vahetpidamata pille tarvitades,kuni menstruatsioonil võib lasta alata.See algabki paari ööpäeva jooksul pillide kasutamise lõpetamisest.Tablette hakatakse uuesti võtma nädela pärast nagu ikka.Probleeme tavaliselt ei esine.Edu soovides,Maie Väli