norlevo ja järelmõjud 26.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

kuu alguses võtsin norlevot ja probleeme polnud, ei iiveldust ega midagi. päevad tulid väikese hilinemisega aga nüüd tsükli 16-ndal päeval on jälle veritsust. mitte palju aga määrib ja.. selline ebamäärane. kas see on tingitud nendest norlevost?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Norlevo e. SOS-pillid põhjustavad sageli 1-2 nädalat pärast kasutamist vereerituse ja ka tsükli erinevatel perioodidel väiksemaid veritsusi . Tsükkel reguleerub järgneva paari kuu jooksul ise.