"seen" 25.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

käisin arstil ja arst ütles et on tuppe seen. Mul on küll kerge voolus aga ei sügele nii nagu mõni eelmine kord on sügelenud. ütlesi et olen lugenud et, kerge seene raviks võib kasutada gefiiliuse tampooni, arst ei öelnud midagi andis retsepti näppu ja kutsus tagasi.Tegin ikkagi neid tampoone ,lasin tampoonile gef.keefiri peale ja panin tuppe kolmel õhtul, siis ei olnud enam mingit kihelust ,kerge voolus jäi . kas tegin õieti või sain sellest interneti artiklist valesti aru?kas on ekstra selliseid tampoone apteegis müügil? ette tänades!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Toimisid õigesti, nii jogurti-tampoonid kui ka apteegis käsimüügis olev Femigeel aitavad probleemi leevendada. Laktobatsillidega tupekuulid on vaid retsepti alusel.