Murelik neiu ... järg 21.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tänan Teid südamest kiire vastuse eest.

Kui Teile sobib, siis tuleksin vastuvõtule siiski 25. märtsil, sest samal päeval on mul aeg ka prof. Asseri juurde. Asi on selles, et elan Tallinnas ja siis saaksin kahe arsti külastused sättida samale päevale.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Hästi! Ootan Teid 25.märtsil.Maie Väli

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

tumenenud nahk

Tere! avastasin, et mul on kannikate vahel nahk palju tumedam. kui need niiöelda lahku tõmmata on see väga hästi näha, kogu see piirkond, kus kannikad kokku käivad, ülevalt allasaadik (paari cm ulatuses ...

Ülle Kadastik

Vastas dr Ülle Kadastik

Tere. See on naha pigmentatsioon ja see on normaalne ja erinevatel inimestel on see erineva intensiivsusega. dr Kadastik

Loe edasi

Vajan nõu

Tere!Olen 16.a neiu ja kirjutasin teile juba ühe korra oma murest,aga nüüd on mul tekkinud seoses tsüstiga uusi küsimusi.Nimelt tahaks ma teada,kas see tsüst ka mu tsükklit võib mõjutada ja kui suur see ...

Maie Väli

Vastas dr Maie Väli

Tere! Kui tsüst ei ole põletikuline,siis ei tohiks küll palavikku,peapööritust ja iiveldust olla.M.tsükli häiret võib küll põhjustada.Pöörduge oma günekoloogi vastuvõtule.Edu soovides,Maie Väli

Loe edasi

Logesti kõrvalmõjud

Tere! Olen 19-aastane neiu, peaaegu 2 aastat tarvitanud pille Logest. Teatavasti peaks pille kasutades menstruatsioonivalu kaduma (või vähemalt vähenema), kuid minul on just vastupidi - menstruatsiooni ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere, murelik neiu! Arvan, et sellises situatsioonis on kõige õigem pillid vahetada teiste vastu. Konkreetselt milliste vastu, seda oskab soovitada arst. Praegu on saadaval palju erineva koostisega pille ...

Loe edasi

tsüklihäire

Olen 20-aastane neiu ning võtsin 3,5 aastat antibeebitablette Marvelon, lõpetasin nende tablettide võtmise kaks kuud tagasi, kui päevad pole siiamaani hakanud. Tegin igaks juhuks ka rasedustesti, see oli ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere,
pillide võtmise lõpetamise järgselt võib harva juhtuda, et menstruatsioonid ei alga või on alguses ebaregulaarsed. Kui Sul järgmise kuu jooksul menstruatsiooni ei tule, pöördu arsti poole. ...

Loe edasi

mure

Tere!

Olen 21 aastane naisterahvas, rasedusvastaseid tablette olen tarvitanud 5 aastat. Algul tarvitasin Minuletti, aga nüüd olen u. aasta tarvitanud Novynette.

Vahepeal esineb ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Murelik Neiu !

Vereseguse määrimise tõttu peaksite pöörduma naistearstile. Ka tupe kuivuse probleemi saaks peale reaalset konsultatsiooni täpselt hinnata. Valu on üks põletikele ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi