konsultatsioon 20.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Elan Jõgeval kuid sooviksin tulla Teie vastuvõtule.Töötan ja oman haigekassa kaarti.Kas on see võimalik ilma suunamisleheta? Kuidas saab registreeruda ja pikad on järjekorrad?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Kindlasti saate tulla vastuvõtule ka ilma suunamiskirjata. Tartu Naistekliiniku registratuuris peate maksma 50 visiidi tasu. Kui teil oleks günekoloogi suunamiskiri, siis tulek oleks tasuta. Järjekord on üsna pikk(hetkel märtsi algus). Registreerumine tel. 7 319-988(registratuur iga päev v.a. neljapäev. Neljapäeviti registreerumine kabineti telefoni nr 7319 999 k 08.-13.00). Vastuvõtt on neljapäeviti kab 6, kell 09.00-13.00.
Võtan vastu ka erakliinikus Elite, Sangla 63., tel 7409930. Vastuvõtt on visiiditasuga 160EEk, analüüsid lisaks. Järjekord on 1-2 nädalat. Dr Kadastik